O nás

Více na o nás

Jsme agentura, která se vždy snaží o komplexní podporu, která se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních a podrobných procesů při zachování rozumné míry.

Poskytování kvalitních obchodních konzultací je naším závazkem vůči všem našim klientům. Postaráme se o vaše případy a problematické záležitosti, abyste si mohli být jisti svým zítřejším dnem v podnikání.

Contributz je připraven čelit složitým a nestandardním situacím a poskytnout vám odvážná rozhodnutí a skvěle provedený plán.

Automobilová doprava
0%
Námořní doprava
0%
Letecká doprava
0%

Partnerství

Nadále se zaměřujeme na automobilový segment, Navázali jsme partnerství se společnostmi Grupo Antolin a Benteler a začali jsme obsluhovat závody AUDI Gyor a VW Poznaň.
2022

40 nákladních vozidel MAN

I přes COVID jsme pokračovali v růstu a zvýšili přepravní kapacitu na 40 nákladních vozidel MAN.
2019

Minsk

Byla založena nová pobočka v Minsku v Bělorusku - Trixor Logistics BY LLC, která poskytuje našim klientům konkurenceschopnější služby v regionu střední a východní Evropy. Vlastní vozový park - 20 zcela nových vozidel MAN EURO 6.
2017
2023

Vilnius

Byla otevřena nová pobočka ve Vilniusu, Litva - MB Trixor Logistics.
2020

30 nákladních vozidel MAN

Vlastní vozový park se rozrostl na 30 zcela nových vozidel MAN EURO 6. Byla podepsána strategická dohoda se společností Škoda Auto a.s.. Službu jsme zahájili na trase Mladá Boleslav, CZ - Čechov, RU.
2018

Založeno

Trixor Logistics s. r. o., soukromá spediční společnost, byla založena v Praze s vlastním vozovým parkem - 6 zcela nových MAN EURO 6.

Máte ještě nějaké otázky?

Zavolejte nám na tel.: +420 234 660  634

Neváhejte kontaktovat náš tým podpory a dozvědět se více o námi poskytovaných službách a více nabídkách pro Vaše podnikání!